Отзывы о компании ООО "КАНЦЕЛОТ"
- Володимир С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за Ваш відгук...
- Комментарий продавца
- Виталий Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за Ваш відгук...
- Комментарий продавца
- Виталий Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за Ваш відгук...
- Комментарий продавца
- Александра С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за Ваш відгук...
- Комментарий продавца
- Сергій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук...
- Комментарий продавца
- Алена Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за Ваш відгук...
- Комментарий продавца
- Антоніна С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Задоволена і товаром, і обслуговуванням. Товар якісний, відповідає опису, продавець швидко зв'язався, швидко відправив замовлення. Зауважень не маю, із задоволенням буду робити замовлення ще.
- Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук...
- Комментарий продавца
- Тетяна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ярослав Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовлення було в суботу. Продавець передзвонив, пообіцяв, що документ на оплату та відправку зможуть зробити в понеділок. В понеділок передзвонить - «товар під замовлення до 4 тижнів».
Бажано про таке сповіщати при першому дзвінку і не давати людям хибну інформацію, яка просто витрачає час.- Комментарий продавца
Я Вам в суботу не дзвонив і нічого не обіцяв. Ви мене з кимось переплутали. Я писав Вам на Вайбер - "Доброго дня. Ваше замовлення прийнято. В понеділок ми зв'яжемося з Вами. ТОВ "Канцелот" Товар на ПРОМі стояв в статусі - "ПІД ЗАМОВЛЕННЯ". Розумію, що Вам потрібен цей товар зараз, але звертайте увагу на таке - "Товар в наявності", Товар на складі" або "Товар під замовлення". Гарного дня
- Комментарий продавца
