Биговщик XDD-4, 345мм (4110026)

Ручний настільний бігувальний верстат. Робоча довжина - 345 мм. Максимальна товщина стопи бігування - 0,3 мм.
Позиціонування матеріалу по одній стороні. Міцний металевий стіл.
Габарити: 510х395х130 мм.
| Габарити товару, мм | 510х395х130 |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна походження товару | Китай |
| Вага брутто, кг (НП) | 7 |
| Вага нетто, кг | 5,5 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 510 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Высота | 130 мм |
| Вес | 5.5 кг |
| Основные атрибуты | |
| Цвет корпуса | Серый |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Тип управления | Ручное |
| Материал | Металл |
Информация для заказа
- Цена: 6 070 ₴


