
Шредер. Уничтожитель документов HSM shredstar Autofeed X300 (4x12), секретность Р-4 (6060162)
31 810 ₴
- В наличии
- Код: 6060162
+380 (50) 827-12-54
Vіber + Messenger- +380 (68) 787-31-47Киевстар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Уничтожитель документов HSM shredstar Autofeed X300 (4x12), секретность Р-4 (6060162)

Знищувач документів офісної серії с автоподаванням.
Перехресна різка, 4-й рівень секретності, розмір фрагментів 4х12 мм.
Знищує у режимі автоподаванні до 300 аркушів паперу (80 г/м2).
Знищує одночасно до 14 аркушів паперу (70 г/м2).
Приймає документи, скріплені скобами або скріпками.
Можливість знищення пластикових карт.
Автоматичний старт/стоп, автоматичний реверс.
Об'єм кошика для відходів 30 л.
Низький рівень шуму. Термозахист двигуна від перегріву.
ТМ HSM - преміум-клас, системи знищення та утилізації документів, дисків, пластикових карт та інших носіїв інформації!
Зроблено в Німеччині!
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Серія | HSM shredstar |
| Клас знищувача | З автоподаванням |
| Тип різання | Перехресний |
| Розмір фрагментів, мм | 4x12 |
| Рівень секретності DIN 66399 | 4 |
| Знищує в режимі автоподачі, аркушів 80 г/м² | 300 |
| Знищує за один раз, аркушів 70 г/м² | 14 |
| Знищує за один раз, аркушів 80 г/м² | 12 |
| Швидкість, мм/сек | 65 |
| Ширина різу, мм | 224 |
| Приймає скоби та скріпки | Так |
| Знищення пластикових карток | Так |
| Знищення CD-дисків | Ні |
| Знищення дискет | Ні |
| Об’єм кошика, літрів | 30 |
| Режим "роботи" / "відпочиває", хв | 60 / 20 |
| Реверс | Автоматичний |
| Автостоп при переповненому кошику | Так |
| Блокування роботи при відкритих дверцятах | Так |
| Індикатор переповненого кошика | Так |
| Потужність, Вт | 360 |
| Напруга, В | 220 |
| Вага нетто, кг | 15.3 |
| Вага брутто, кг (НП) | 18 |
| Габарити товару, мм | 350х405х563 |
| Габарити пакування, мм (НП) | 395х445х595 |
| Бренд | HSM |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 14 шт |
| Уровень секретности | 4 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 4 |
| Производитель | HSM |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Высота | 563 мм |
| Объем | 30 л |
| Вес | 18 кг |
Информация для заказа
- Цена: 31 810 ₴







