
Шредер. Уничтожитель документов MicroGuard 71240, Р-7. (1410102041406)
29 515 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1410102041406
- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Уничтожитель документов MicroGuard 71240, Р-7. (1410102041406)

Знищувач документів DA MicroGuard 71240 для середнього і великого офісу. Високий рівень безпеки Р7 дозволяє надійсно захистити інформацію і конфіденційність.
Знищує за один раз 7 аркушів паперу (70 г/м2), фрагмент 1х2 мм.
Подрібнює одночасно 7 аркушів паперу на фрагменти 1х2мм (рівень безпеки Р7). Висувний кошик з оглядовим вікном ємкістю 40 літрів. Робочий цикл 30хв / 45хв. Швидкість знищення 3 м/хв.
Ширина входу для паперу 230мм. Автоматичний старт/стоп, реверс, індикатор наповненості кошика. Шредер має індукційний двигун. LED дисплей. Інтуітивно зрозуміла панель керування.
Функція захисту від перегріву. Для зручності пересування оснащений коліщатами. Низький рівень шуму 54дБ.
Габарити шредера 410х302х755мм. Вага 19,85кг.
Особливості:
Високий рівень секретності - Р7, фрагмент 1х2мм.
Робочий цикл (безпервна робота) 30хв / 45хв. викл.
Низький рівень шуму 54дБ
Характеристики:
Клас знищувача - Офісні
Тип різки - Мікро-Перехресне різання
Робоча ширина - 230 мм
Розмір фрагментів - 1x 2 мм
Рівень секретності (DIN 66399) - P-7
Швидкість знищення - 3 м/хв
Час безперервної роботи - до 30 хвилин
Об'єм корзини - 40 л
Рівень шуму - 54 дБ
Реверс - Автореверс
Гарантія - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество листов | 7 шт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Степень секретности | 7 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 410 мм |
| Ширина | 302 мм |
| Высота | 755 мм |
| Объем | 40 л |
| Вес | 19.8 кг |
- Цена: 29 515 ₴


