
Шредер. Уничтожитель документов BizShred 3518M, Р-5. (1410102041206)
15 830 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1410102041206
- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Уничтожитель документов BizShred 3518M, Р-5. (1410102041206)

Знищувач документів BizShred 3518M
Офісний знищувач з торгової марки DA. Рівень секретності Р5 - подрібнює папір на фрагменти 2х12мм. Знищує за 1 раз до 18 аркушів паперу 80гр/м2. Висувний кошик - 35 літрів. Робоча ширина 230мм.
Подрібнює папір, скоби, скріпки, кредитні картки та CD-диски. Окремий слот для знищення дисків і кредитних карток. Робочий цикл 15хв. вкл. /50хв. викл.
Захист від перегріву, індикатор переповненого кошика. Знищувач оснащений коліщатими для зручного пересування.
Габарити: 400х290х627мм. Вага 15,0кг.
Особливості:
Низький рівень шуму - 55 дБ.
Робоча ширина 230 мм.
Рівень секретності Р5 - подрібнює папір на фрагменти 2х12 мм
18 аркушів паперу 80гр/м2
Характеристики:
Клас знищувача - Офісні
Тип різки - Перехресне різання
Робоча ширина - 230 мм
Додатково знищує - Скоби, скріпки, пластикові картки, CD-диски
Одночасно знищує - до 18 л. (80 г/м²)
Рівень секретності (DIN 66399) - P-5
Швидкість знищення - 1.8 м/хв
Час безперервної роботи - до 15 хвилин
Об'єм корзини - 35 л
Рівень шуму - 55 дБ
Реверс - Автореверс
Гарантія - 12 місяців
Вага - 15 кг
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Максимальное количество листов | 18 шт |
| Уровень секретности | 5 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Степень секретности | 5 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Высота | 627 мм |
| Объем | 35 л |
| Вес | 15 кг |
- Цена: 15 830 ₴




