
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE SHREDMATIC 35150 (35151-35151)
28 900 ₴
- В наличии
- Код: 35151-35151
- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер Уничтожитель документов DAHLE SHREDMATIC 35150 (35151-35151)

Інтелектуальний знищувач документів із автоматичною подаванням паперу для використання в офісі
Робота без доливання мастила та технічного обслуговування
Функція автоподачі дозволяє подрібнювати до 150 аркушів (80 г/кв. м) за одне завантаження
Надзвичайно дрібні частинки дозволяють рідше очищувати кошик
З автоматичним відключенням двигуна через 10 хвилин без використання
Автоматична функція старт-стоп, керована датчиком
Функція автоматичного перевороту паперу очищає надлишки паперу
Зручна функція подачі та реверсу для ручного керування
Автоматичне захисне відключення, коли контейнер для сміття заповнений або дверцята відкриті
Оглядове вікно як оптичний індикатор рівня відходів
Індикатор перевантаження
Можлива ручна подача 10-12 аркушів
Захист від перегріву з оптичним індикатором
Висувний контейнер для сміття
Зручні коліщатка для більшої мобільності
Клас знищувача: з автоподачею паперу
Тип різання: Перехресний
Кіл-ть знищуваних аркушів за раз: 12
Кіл-ть знищуваних аркушів при автоподачі: 150
Рівень безпеки: 4
Розмір фрагментів: 4х12 мм
Колір: білий
Швидкість знищення: 2.5 м/хв
Знищення: Скріпок
Знищення: Скоб
Знищення: Кредитних карт
Місткість кошика, л: 24
Рівень шуму, дБ: 52
Відсік завантаження паперу: 220 мм
Робочий цикл ("працює"/"відпочиває"): Безперервний
Особливості: Захист від перегріву
Особливості: Реверс
Особливості: Автостарт/стоп
Габарити пакування, мм: 400*320*620
ДxШxВ: 287x369x578 мм
Вага: 9500 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Уровень секретности | 4 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 4 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 287 мм |
| Ширина | 369 мм |
| Высота | 578 мм |
| Объем | 24 л |
| Вес | 9.5 кг |
- Цена: 28 900 ₴








