
Шредер. Уничтожитель документов DELI T088, AutoFeed 200арк, 2х12мм, Секретность - Р5 (T088)
23 780 ₴
- Готово к отправке
- Код: T088
- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер. Уничтожитель документов DELI T088, AutoFeed 200арк, 2х12мм, Секретность - Р5

Знищувач документів Deli T088 AutoFeed з автоподачею для середнього і великого офісу.
Знищує за один раз 200 аркушів паперу (70 г/м2) в атоматичному режимі та 10 аркушів офісного паперу в ручному режимі. Додатково знищує скоби.
УВАГА! Дозволено знищувати до 5 аркушів скріплених скобою. Заборонено знищення посилених скоб.
Подрібнює папір на фрагменти 2х12мм (рівень безпеки Р5). Висувний кошик з оглядовим вікном ємкістю 32 літри. Робочий цикл 60 хв (автоматично) і 30 хв (вручну) вкл. /60хв. викл. Швидкість знищення 2 м/хв. Ширина входу для паперу 220мм. Автоматичний старт/стоп, реверс, індикатор наповненості кошика. Захист від перегріву. Для зручності пересування оснащений коліщатами. Низький рівень шуму <70 дБ.
Особливості:
Режим автоподачі - 200 аркушів (70г/м2)
Режим ручної подачі - 10 аркушів (70/м2)
Робочий цикл 60 хв (автоматично); 30 хв (вручну) вкл. /60хв. викл.
Характеристики:
Клас знищувача - Офісні, З автоподачею
Тип різки - Перехресне різання
Робоча ширина - 220 мм
Розмір фрагментів - 2 х 12 мм
Додатково знищує -Скоби
Рівень секретності (DIN 66399) - P-5
Швидкість знищення - 2 м/хв
Час безперервної роботи - 60 хв (автоматично); 30 хв (вручну)
Об'єм корзини - 32 л
Рівень шуму - 70 дБ
Реверс - Автореверс
Гарантія - 12 місяців
Габаритні розміри - 480x350x545 мм
Вага - 18,7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Максимальное количество листов | 200 шт |
| Уровень секретности | 5 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Черный |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Степень секретности | 5 |
| Производитель | Deli |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 480 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 545 мм |
| Объем | 32 л |
| Вес | 18.7 кг |
- Цена: 23 780 ₴







