Биговщик XDD-10, 470мм (4110019)

Ручний настільний бігувальний верстат.
Робоча довжина - 320 мм.
Максимальна товщина стопи бігування - 0,3 мм.
Позиціонування матеріалу по одній стороні.
Міцний металевий стіл.
Габарити товару: 610х510х130 мм.
| Товщина стопи, мм | 0.3 |
| Робоча ширина, мм | 320 |
| Вага нетто, кг | 7.5 |
| Вага брутто, кг (НП) | 9 |
| Габарити товару, мм | 610x510x130 |
| Бренд | Інший |
| Країна походження товару | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 535 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Высота | 165 мм |
| Вес | 8 кг |
| Основные атрибуты | |
| Цвет корпуса | Серый |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Тип управления | Ручное |
| Материал | Металл |
Информация для заказа
- Цена: 7 000 ₴



