Ламинатор офисный DELI T109, А4, 125мкм, 4 в 1 (T109)

Офісний ламінатор Deli 4в1 формату А4.
Один пристрій задовольняє різноманітні потреби в ламінуванні, заокругленні кутів, різанні та пробиванні отворів
Призначений для ламінування різних документів, нагород, сертифікатів, фотографій. Ламінатор з двома валами (зовнішній нагрів). Ламінує плівками 80-125мкм. Швидкість ламінування 260мм/хв. Рекомендовано для використання в офісі, навчальних закладах. Час нагріву 5 хвилин.
Особливості:
· Ламінування плівкам 80-125мкм
· Максимальна ширина ламінування 230мм
· Перемикач режимів ламінування
· Швидкість ламінування 260мм/хв.
· Температура нагріву 85-145 градусів
· Габарити 370×140×68мм, вага 1,3кг

З 1981 року компанія Deli Group Co., Ltd., як один із провідних виробників канцелярського приладдя в Китаї, невпинно розробляла та впроваджувала комплексні рішення для постачання, водночас пропонуючи найбільш економічно ефективні продукти, включаючи канцелярські товари, письмове приладдя, офісну техніку. Оптова торгівля витратними матеріалами, офісним обладнанням, офісними меблями оптом, інструментами Deli, Agnite, Nusign, Vusign тощо для споживачів у всьому світі.
Deli управляє 8 незалежними суббрендами і охоплює загалом 24 категорії продуктів, включаючи канцелярське приладдя, офісне обладнання, офісні меблі, спортивні товари та інструменти. Deli є лідером на різних ринках світу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deli |
| Вид | Рулонный ламинатор |
| Тип | Офисный |
| Материал | Бумага |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Формат | A4 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 370 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 68 мм |
| Вес | 1.3 кг |
- Цена: 2 321,55 ₴





