
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 714 ( 40534-04840 )
164 200 ₴
- Под заказ
- Код: 40534-04840
Отправка с 20 мая 2026- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 714 ( 40534-04840 )

Потужний шредер найвищої ступені секретності
Зручний пульт управління
Автоматична функція "старт / стоп"
Функція прямого і зворотного ходу
Автоматична зупинка двигуна
Вбудований маслобак для автоматичного змащення дискових ножів
Високоякісні масивні дискові ножі зі сталі
Потужний двигун
Безшумний режим роботи
Якісна дерев'яна шафа
Широкі дверці
Зручні обертові ролики
Окремий головний вимикач
Включаючи 10 міцних мішків під відходи
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 7
Рівень безпеки: 7
Колір: сірий
Швидкість: 7 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Ні
Знищення скріпок: Ні
Знищення скоб: Ні
Знищення кредитних карт: Так
Місткість кошика, л: 140
Рівень гучності: 52 дБ
Відсік завантаження паперу: 310 мм
Розмір фрагментів: 1х4,7 мм
Потужність: 900 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Ємність корзини: 5200 аркушів
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): 20 / 60 хв
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 511x734x890 мм
Вага: 64000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 7 шт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 7 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 511 мм |
| Ширина | 734 мм |
| Высота | 890 мм |
| Объем | 140 л |
| Вес | 64 кг |
- Цена: 164 200 ₴










