
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 710 ( 40434-04820 )
115 700 ₴
- Под заказ
- Код: 40534-04820
Отправка с 20 мая 2026- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE DAHLE 710 ( 40434-04820 )

Шредер DAHLE 710 TOP SECRET (клас Р-7 згідно DIN 66399) з високим рівнем безпеки схвалений NSA / CSS 02-01 і підтримує надсекретні потреби військових і державних установ в знищенні. Він оснащений прецизионно фрезерними ріжучими циліндрами, автоматичним мастильним пристроєм EvenFlow і вбудованим захистом від застрявання. Автоматичний мастильний матеріал EvenFlow підтримує максимальну продуктивність. Автоматичний захист від заїдання реверсує двигун в разі перевантаження. Прецизійні фрезерні циліндри забезпечують міцність і надійність. Німецький інжиніринг гарантує якість і безперебійну роботу
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 5
Рівень безпеки: 7
Колір: сірий
Швидкість: 6.5 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Ні
Знищення скріпок: Ні
Знищення скоб: Ні
Знищення кредитних карт: Так
Місткість кошика, л: 100
Рівень гучності: 52 дБ
Відсік завантаження паперу: 260 мм
Розмір фрагментів: 1х4,7 мм
Потужність: 650 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Ємність корзини: 2600 аркушів
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): 10 / 20 хв
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 435x545x944 мм
Вага: 45000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 5 шт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 7 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Высота | 944 мм |
| Объем | 100 л |
| Вес | 45 кг |
- Цена: 115 700 ₴









