
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 716 ( 40634-05244 )
230 900 ₴
- Под заказ
- Код: 40634-05244
Отправка с 20 мая 2026- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 716 ( 40634-05244 )

Зручний пульт управління
Автоматична функція "старт / стоп"
Реверсна автоматика
Функція прямого і зворотного ходу
Автоматична зупинка двигуна
Вбудований маслобак для автоматичного змащення дискових ножів
Високоякісні масивні дискові ножі зі сталі
Потужний двигун
Безшумний режим роботи
Якісна дерев'яна шафа
Широкі дверцята
Зручні обертові ролики
Окремий головний вимикач
Включаючи 10 міцних мішків під відходи
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 9
Рівень безпеки: 7
Колір: сірий
Швидкість: 8 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Ні
Знищення скріпок: Ні
Знищення скоб: Ні
Знищення кредитних карт: Так
Місткість кошика, л: 160
Рівень гучності: 52 дБ
Відсік завантаження паперу: 400 мм
Розмір фрагментів: 1х4,7 мм
Потужність: 1650 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Ємність корзини: 7800 аркушів
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): Безперервний
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 511x734x960 мм
Вага: 92000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 9 шт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 7 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 511 мм |
| Ширина | 734 мм |
| Высота | 960 мм |
| Объем | 160 л |
| Вес | 92 кг |
- Цена: 230 900 ₴










