
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 106 (40306-04727)
49 600 ₴
- Под заказ
- Код: 40306-04727
Отправка с 20 мая 2026- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер Уничтожитель документов DAHLE 106 (40306-04727)
Зручний пульт управління
Автоматична функція "старт / стоп"
Реверсна автоматика
Зручна функція прямого і зворотного ходу
Автоматична зупинка двигуна
Високоякісні масивні дискові ножі зі сталі
Потужний двигун
Безшумний режим роботи
Окрема щілина для завантаження CD-дисків і корзина для подрібненого матеріалу Якісний дерев'яна шафа
Широкі дверці
Зручні обертові ролики
Окремий головний вимикач
Включаючи 10 міцних мішків під відходи
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 22
Рівень безпеки: 2
Колір: сірий
Швидкість: 4 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Паралельний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Так
Знищення скріпок: Так
Знищення скоб: Так
Знищення кредитних карт: Так
Місткість кошика, л: 60
Рівень гучності: 47 дБ
Відсік завантаження паперу: 260 мм
Розмір фрагментів: 5.8 мм
Потужність: 650 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Ємність корзини: 260 аркушів
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): 10 / 20 хв
Знищення аркушів за робочий цикл: 3000
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 435x545x865 мм
Вага: 43000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 22 шт |
| Уровень секретности | 2 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Продольная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек, Уничтожение CD-дисков |
| Степень секретности | 2 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Высота | 865 мм |
| Объем | 60 л |
| Вес | 43 кг |
- Цена: 49 600 ₴










