Шредер Уничтожитель документов Intimus AUTOSHRED 140 CP4 (140CP4)
Шредери з автоматичною подачею змінюють спосіб утилізації документів. Intimus AutoShred 140 CP4 автоматично подрібнює 140 аркушів паперу, заощаджуючи час і зусилля порівняно з подачею вручну. Ця інноваційна технологія підвищує продуктивність і ефективність у зайнятому офісному середовищі.
Користувачі можуть виконувати кілька завдань одночасно, поки документи безпечно подрібнюються. За допомогою Intimus AutoShred ви можете зосередитися на більш важливих завданнях. Навіть після виконання ваших завдань AutoShred надійно продовжує свою роботу.
Невеликий розмір і 20-літровий контейнер для сміття Intimus AutoShred 140 CP4 робить його ідеальним для домашніх або невеликих офісів.
Клас знищувача: з автоподачею паперу
Тип різання: Перехресний
Кіл-ть знищуваних аркушів за раз: 10
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 140
Рівень безпеки: 4
Розмір фрагментів: 4х12 мм
Колір: білий
Швидкість знищення: 11.4 м/хв
Знищення: Скріпок
Знищення: Скоб
Знищення: Кредитних карт
Місткість кошика, л: 20
Рівень шуму, дБ: 54
Відсік завантаження паперу: 220 мм
Потужність: 345 Вт
Робочий цикл ("працює"/"відпочиває"): 60/45 хв
Особливості: Захист від перегріву
Особливості: Реверс
Особливості: Автостарт/стоп
ДxШxВ: 370x280x500 мм
Вага: 11000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 10 шт |
| Уровень секретности | 4 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 4 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 370 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 500 мм |
| Объем | 20 л |
| Вес | 11 кг |
- Цена: 22 450 ₴








