Шредер Уничтожитель документов Intimus 2500 CP5 (2500 CP5)
Відчуйте безперебійне та непомітне подрібнення документів за допомогою Intimus 2500 CP5. Цей компактний знищувач документів забезпечує точний поперечний розріз розміром 2 x 12 мм і без зусиль обробляє паперові документи, скоби та навіть кредитні картки.
Подрібнювач intimus 2500 CP5, оснащений коліщатками, забезпечує легке переміщення в робочій зоні для додаткової зручності. Незважаючи на свої невеликі розміри, з 32-літровим контейнером для сміття, шредер підходить для невеликого офісу.
Клас знищувача: офісний
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 11
Рівень безпеки: 5
Колір: білий
Швидкість знищення: 1.8 м/хв
Реверс: Так
Тип різання: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Ні
Знищення скріпок: Так
Знищення скоб: Так
Знищення кредитних карт: Так
Знищення фотоплівки: Так
Місткість кошика, л: 32
Рівень шуму, дБ: 55
Ширина гнізда подачі, мм: 235 мм
Робочий цикл ("працює"/"відпочиває"): 8 / 45 хв
Розмір фрагментів: 2х12 мм
Потужність: 440 Вт
Гарантія: 24 місяці
Країна реєстрації бренду: Німеччина
ДxШxВ: 400x300x600 мм
Вага: 11500 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 11 шт |
| Уровень секретности | 5 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 5 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 600 мм |
| Объем | 32 л |
| Вес | 11.5 кг |
- Цена: 23 700 ₴












