Шредер Уничтожитель документов DAHLE Deskside 504P (52222-17004)

Потужний двигун забезпечує високу продуктивність і тривалий час роботи
Інноваційні ріжучі ролики MHP® (Matrix High-Performance): високоякісні складені сталеві ролики для гарантовано тривалого терміну служби
Автоматичне відключення двигуна через 10 хвилин без використання
Вбудований світловий бар'єр для автоматичного запуску та зупинки
Функція автоматичного перевороту паперу очищає надлишки паперу
Зручна функція реверсу для ручного керування
Автоматичне захисне відключення, коли контейнер для сміття заповнений або дверцята відкриті
Оглядове вікно як оптичний індикатор рівня відходів
Високоякісні різці з твердої сталі
Індикатор перевантаження
Захист від перегріву з оптичним індикатором
Висувний контейнер для сміття
Зручні поворотні коліщатка для більшої мобільності
Тип шредера: офісний
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 16
Рівень секретності: 5
Колір: білий
Швидкість: 2.1 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Ні
Знищення скріпок: Так
Знищення скоб: Так
Знищення кредитних карт: Так
Знищення фотоплівки: Так
Місткість кошика, л: 40
Рівень гучності: 55 дБ
Відсік завантаження паперу: 240 мм
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): 40/40 хв
Розмір фрагментів: 2х15 мм
Потужність: 690 Вт
ДxШxВ: 351x425x696 мм
Вага: 23100 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 16 шт |
| Уровень секретности | 5 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 5 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Высота | 696 мм |
| Объем | 40 л |
| Вес | 23 кг |
- Цена: 33 700 ₴








