
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 610 (40430-04819)
104 100 ₴
- Под заказ
- Код: 40430-04819
Отправка с 20 мая 2026- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер Уничтожитель документов DAHLE 610 (40430-04819)

Зручний пульт управління Автоматична функція "старт / стоп" Зручна реверсна автоматика Зручна функція прямого і зворотнього ходу Автоматична зупинка двигуна Вбудований маслобак для автоматичного змащення дискових ножів Високоякісні масивні дискові ножі зі сталі Потужний двигун Безшумний режим роботи Якісна дерев'яна шафа Широкі дверці Зручні обертові ролики Окремий головний вимикачВключаючи 10 міцних мішків під відходи
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 6
Рівень безпеки: 6
Колір: сірий
Швидкість: 4.3 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Ні
Знищення скріпок: Ні
Знищення скоб: Ні
Знищення кредитних карт: Так
Об'єм корзини: 100 літрів
Рівень гучності: 52 дБ
Відсік завантаження паперу: 260 мм
Розмір фрагментів: 0.8х12 мм
Потужність: 650 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Ємність корзини: 1900 аркушів
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): 10 / 20 хв
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 435x545x944 мм
Вага: 45000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 6 шт |
| Уровень секретности | 6 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 6 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Высота | 944 мм |
| Объем | 100 л |
| Вес | 45 кг |
- Цена: 104 100 ₴








