
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 606 (40330-04746)
87 500 ₴
- Под заказ
- Код: 40330-04746
Отправка с 20 мая 2026- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер Уничтожитель документов DAHLE 606 (40330-04746)

Професійний знищувач документів із ручною подачею паперу та мікрорізом P6
Міцна дерев'яна шафа з дверцятами, які широко відкриваються, що дозволяє легко спустошити знищувач документів
Інтуїтивно зрозуміла, зручна панель керування з підсвічуванням і звуковими сигналами
Пристрій автоматично вимикається через 30 хвилин без використання
Електронна функція запуску та зупинки, керована вбудованим світловим бар'єром
Функція автоматичного перевороту паперу очищає надлишки паперу
Зручна функція подачі та реверсу для ручного керування
Автоматичне захисне відключення, коли контейнер для сміття заповнений або дверцята відкриті
Оптичний індикатор рівня відходів
Високоякісні тверді сталеві ріжучі ролики зі спеціальної сталі для гарантованого тривалого терміну служби
Усі моделі з рівнями захисту P-6 і P-7 мають вбудований масляний бак для регулярного автоматичного змащування ріжучих роликів
Висувний контейнер для сміття
Потужний двигун забезпечує високу продуктивність і тривалий час роботи
Надзвичайно тиха робота
Зручні поворотні коліщатка, два з яких замикаються, з кліренсом 5 см для більшої мобільності
Легкодоступний головний вимикач на задній панелі пристрою
Практичний штекер холодного пристрою можна від'єднати від знищувача документів
Гарантія 5 років на ріжучі ролики для моделей зі ступенем безпеки P-6 і P-7
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 5
Рівень безпеки: 6
Колір: сірий
Швидкість: 3.5 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Ні
Знищення скріпок: Ні
Знищення скоб: Ні
Знищення кредитних карт: Так
Об'єм корзини: 60 літрів
Рівень гучності: 47 дБ
Відсік завантаження паперу: 260 мм
Розмір фрагментів: 0.8х12 мм
Потужність: 650 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Ємність корзини: 1100 аркушів
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): 10 / 20 хв
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 435x545x865 мм
Вага: 43000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 5 шт |
| Уровень секретности | 6 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 6 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Высота | 865 мм |
| Объем | 60 л |
| Вес | 43 кг |
- Цена: 87 500 ₴







