
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 516 (50572-13898)
122 900 ₴
- Под заказ
- Код: 50572-13898
Отправка с 20 мая 2026- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер Уничтожитель документов DAHLE 516 (50572-13898)

Нові леза MHP (Matrix-High-Performance): високоякісні диски з плакованої сталі гарантують тривалий термін службиПродумане використання ідеально узгоджених компонентів забезпечує оптимальну функціональність і ефективність різання Зручний пульт управління
Автоматична функція "старт / стоп" Зручна реверсна автоматика Зручна функція прямого і зворотнього ходу Автоматична зупинка двигуна Спеціальний режим економії Потужний двигун Безшумний режим роботи
Окрема щілина для завантаження CD-дисків і корзина для подрібненого матеріалу Якісна дерев'яна шафа Широкі дверці Зручні обертові ролики Окремий головний вимикачВключаючи 10 міцних мішків під відходи
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 15
Рівень безпеки: 5
Колір: сірий
Швидкість: 6 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Так
Знищення скріпок: Так
Знищення скоб: Так
Знищення кредитних карт: Так
Об'єм корзини: 160 літрів
Рівень гучності: 53 дБ
Відсік завантаження паперу: 400 мм
Розмір фрагментів: 2х15 мм
Потужність: 900 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Ємність корзини: 3800 аркушів
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): Безперервний
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 511x734x960 мм
Вага: 75000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 15 шт |
| Уровень секретности | 5 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 5 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 511 мм |
| Ширина | 734 мм |
| Высота | 960 мм |
| Объем | 160 л |
| Вес | 75 кг |
- Цена: 122 900 ₴









