
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 510L plus (50472-13873)
97 900 ₴
- Под заказ
- Код: 50472-13873
Отправка с 20 мая 2026- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер Уничтожитель документов DAHLE 510L plus (50472-13873)

Унікальний фільтр DAHLE CleanTEC® Нові леза MHP (Matrix-High-Performance): високоякісні диски з плакованої сталі гарантують тривалий термін службиПродумане використання ідеально узгоджених компонентів забезпечує оптимальну функціональність і ефективність різання
Зручний пульт управління Автоматична функція "старт / стоп" Зручна реверсна автоматика Зручна функція прямого і зворотнього ходу Автоматична зупинка двигуна
Спеціальний режим економії Високоякісні масивні дискові ножі зі сталі Потужний двигун Безшумний режим роботи Якісна дерев'яна шафа Широкі дверці
Зручні обертові ролики Окремий головний вимикачВключаючи 10 міцних мішків під відходи
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 19
Рівень безпеки: 5
Колір: сірий
Швидкість: 4.8 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Так
Знищення скріпок: Так
Знищення скоб: Так
Знищення кредитних карт: Так
Об'єм корзини: 100 літрів
Рівень гучності: 53 дБ
Відсік завантаження паперу: 310 мм
Розмір фрагментів: 2х15 мм
Потужність: 900 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Ємність корзини: 3600 аркушів
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): 20 / 20 хв
Знищення аркушів за робочий цикл: 6100
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 435x545x944 мм
Вага: 59000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 19 шт |
| Уровень секретности | 5 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 5 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Высота | 944 мм |
| Объем | 100 л |
| Вес | 59 кг |
- Цена: 97 900 ₴









