
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 506 (50322-13841)
55 600 ₴
- Под заказ
- Код: 50322-13841
Отправка с 20 мая 2026- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер Уничтожитель документов DAHLE 506 (50322-13841)

Зручний пульт управління Автоматична функція "старт / стоп" Зручна реверсна автоматика Зручна функція прямого і зворотнього ходу Автоматична зупинка двигуна Високоякісні масивні дискові ножі зі сталі Потужний двигун Безшумний режим роботи Якісна дерев'яна шафа Широкі дверці Зручні обертові ролики Окремий головний вимикачВключаючи 10 міцних мішків під відходи
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 13
Рівень безпеки: 5
Колір: сірий
Швидкість: 4.4 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Ні
Знищення скріпок: Так
Знищення скоб: Так
Знищення кредитних карт: Так
Об'єм корзини: 60 літрів
Рівень гучності: 46 дБ
Відсік завантаження паперу: 260 мм
Розмір фрагментів: 2х15 мм
Потужність: 650 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Ємність корзини: 1900 аркушів
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): 10 / 10 хв
Знищення аркушів за робочий цикл: 1900
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 435x545x865 мм
Вага: 44000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 13 шт |
| Уровень секретности | 5 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек, Уничтожение CD-дисков |
| Степень секретности | 5 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Высота | 865 мм |
| Объем | 60 л |
| Вес | 44 кг |
- Цена: 55 600 ₴







