
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 419 (20396-01092)
290 700 ₴
- Под заказ
- Код: 20396-01092
Отправка с 19 мая 2026- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер Уничтожитель документов DAHLE 419 (20396-01092)

Вбудована фотоячейка для автоматичного запуску-зупинки Автоматична зупинка двигуна Високоякісні дискові ножі Солідна дерев'яна тумба і пластиковий кожух Зручні ковзаючі ролики включаючи 5 міцних мішків під відходи
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 32
Рівень безпеки: 4
Колір: сірий
Швидкість: 4 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Так
Знищення скріпок: Так
Знищення скоб: Так
Знищення кредитних карт: Так
Об'єм корзини: 190 літрів
Рівень гучності: 64 дБ
Відсік завантаження паперу: 390 мм
Розмір фрагментів: 4х40 мм
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): Безперервний
Ємність корзини: 4000 аркушів
Потужність: 1900 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 620x700x1190 мм
Вага: 152000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 32 шт |
| Уровень секретности | 4 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек, Уничтожение CD-дисков |
| Степень секретности | 4 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 620 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 1190 мм |
| Объем | 190 л |
- Цена: 290 700 ₴








