
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 414 (50514-12706)
101 100 ₴
- Под заказ
- Код: 50514-12706
Отправка с 20 мая 2026- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер Уничтожитель документов DAHLE 414 (50514-12706)

Нові леза MHP (Matrix-High-Performance): високоякісні диски з плакованої сталі гарантують тривалий термін служби
Без заливки масла і технічного обслуговування
Продумане використання ідеально узгоджених компонентів забезпечує оптимальну функціональність і ефективність різання
Зручний пульт управління
Вбудована фотоячейка для автоматичного запуску-зупинки
Зручна реверсна автоматика повертає зайвий папір
Зручна функція прямого і зворотнього ходу для ручного управління
Автоматична зупинка двигуна при повному кошику або відкритих дверцятах Потужний двигун для високої продуктивності і тривалої роботи
Безшумний режим роботи для приємної робочої обстановки
Окрема щілина для завантаження CD-дисків і корзина для надійної і екологічної утилізації
Якісна дерев'яна шафа
Широкі дверці для простого спорожнення мішка з обрізом
Зручні обертові ролики з гальмом для надійної фіксації
Окремий головний вимикач для повного відключення шредера
Практичний роз'єм може бути від'єднаний від шредера
Включаючи 10 міцних мішків під обріз для багаторазового використання
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 26
Рівень безпеки: 4
Колір: сірий
Швидкість: 4.7 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Так
Знищення скріпок: Так
Знищення скоб: Так
Знищення кредитних карт: Так
Об'єм корзини: 140 літрів
Рівень гучності: 52 дБ
Відсік завантаження паперу: 310 мм
Розмір фрагментів: 4х40 мм
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): 20 / 20 хв
Ємність корзини: 3500 аркушів
Потужність: 900 Вт
Знищення аркушів за робочий цикл: 8200
Фільтр CleanTEC: Ні
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 511x734x890 мм
Вага: 64000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 26 шт |
| Уровень секретности | 4 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек, Уничтожение CD-дисков |
| Степень секретности | 4 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 511 мм |
| Ширина | 734 мм |
| Высота | 890 мм |
| Объем | 140 л |
| Вес | 64 кг |
- Цена: 101 100 ₴








