
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 310 TEAM (50410-14005)
62 000 ₴
- Под заказ
- Код: 50410-14005
Отправка с 20 мая 2026- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер Уничтожитель документов DAHLE 310 TEAM (50410-14005)

Нові леза MHP (Matrix-High-Performance): високоякісні диски з плакованої стали гарантують тривалий термін служби Без заливки масла і технічного обслуговування Продумане використання ідеально узгоджених компонентів забезпечує оптимальну функціональність і ефективність різання
Зручний пульт управління Вбудована фотоячейка для автоматичного запуску-зупинки Зручна реверсна автоматика Зручна функція прямого і зворотного ходу Автоматична зупинка двигуна Спеціальний режим економії
Потужний двигун Безшумний режим роботи Окрема щілина для завантаження CD-дисків і корзина для подрібненого матеріалу Якісна дерев'яна шафа Широкі дверці Зручні обертові ролики Окремий головний вимикачВключаючи 10 міцних мішків під відходи
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 20
Рівень безпеки: 3
Колір: сірий
Швидкість: 4.5 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Так
Знищення скріпок: Так
Знищення скоб: Так
Знищення кредитних карт: Так
Об'єм корзини: 100 літрів
Рівень гучності: 52 дБ
Відсік завантаження паперу: 260 мм
Розмір фрагментів: 5х50 мм
Потужність: 650 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Ємність корзини: 1800 аркушів
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 435x545x944 мм
Вага: 41000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 20 шт |
| Уровень секретности | 3 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек, Уничтожение CD-дисков |
| Степень секретности | 3 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Высота | 944 мм |
| Объем | 100 л |
| Вес | 41 кг |
- Цена: 62 000 ₴






