Шредер Уничтожитель документов DAHLE 306 TEAM (50310-14000)

Нові леза MHP (Matrix-High-Performance): високоякісні диски з плакованої сталb гарантують тривалий термін служби
Без заливки масла і технічного обслуговування
Продумане використання ідеально узгоджених компонентів забезпечує оптимальну функціональність і ефективність різання
Зручний пульт управління
Вбудована фотоячейка для автоматичного запуску-зупинки
Зручна реверсна автоматика
Зручна функція прямого і зворотного ходу
Автоматична зупинка двигуна
Спеціальний режим економії
Потужний двигун
Безшумний режим роботи
Окрема щілину для завантаження CD-дисків і корзина для подрібненого матеріалу Якіснf дерев'яна шафа
Широкі дверці
Зручні обертові ролики
Окремий головний вимикач
Включаючи 10 міцних мішків під відходи
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 20
Рівень безпеки: 3
Колір: сірий
Швидкість: 4.5 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Перехресний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Так
Знищення скріпок: Так
Знищення скоб: Так
Знищення кредитних карт: Так
Об'єм корзини: 60 літрів
Рівень гучності: 52 дБ
Відсік завантаження паперу: 260 мм
Розмір фрагментів: 5х50 мм
Потужність: 650 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Ємність корзини: 1080 аркушів
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 435x545x865 мм
Вага: 39000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 20 шт |
| Уровень секретности | 3 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек, Уничтожение CD-дисков |
| Степень секретности | 3 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Высота | 865 мм |
| Объем | 60 л |
| Вес | 39 кг |
- Цена: 47 300 ₴





