
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 119 (20390-01091)
259 900 ₴
- Под заказ
- Код: 20390-01091
Отправка с 20 мая 2026+380 (50) 827-12-54
Vіber + Messenger- +380 (68) 787-31-47Киевстар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Шредер Уничтожитель документов DAHLE 119 (20390-01091)

Вбудована фотоячейка для автоматичного запуску-зупинки Автоматична зупинка двигуна Високоякісні дискові ножі Солідна дерев'яна тумба і пластиковий кожух Зручні ковзаючі ролики
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 52
Рівень безпеки: 2
Колір: сірий
Швидкість: 4 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Паралельний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Так
Знищення скріпок: Так
Знищення скоб: Так
Знищення кредитних карт: Так
Об'єм корзини: 190 літрів
Рівень гучності: 60 дБ
Відсік завантаження паперу: 390 мм
Розмір фрагментів: 6 мм
Потужність: 1900 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Ємність корзини: 1300 аркушів
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): Безперервний
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 620x700x1190 мм
Вага: 150000 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 52 шт |
| Уровень секретности | 2 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Продольная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек, Уничтожение CD-дисков |
| Степень секретности | 2 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 620 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Высота | 1190 мм |
| Объем | 190 л |
Информация для заказа
- Цена: 259 900 ₴








