
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE 206 (40304-04297)
49 600 ₴
- Под заказ
- Код: 40304-04297
Отправка с 20 мая 2026- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер Уничтожитель документов DAHLE 206 (40304-04297)

Зручний пульт управління Автоматична функція "старт / стоп" Зручна реверсна автоматика Зручна функція прямого і зворотного ходу Автоматична зупинка двигуна Високоякісні масивні дискові ножі зі сталі Потужний двигун Безшумний режим роботи Окрема щілина для завантаження CD-дисків і корзина для подрібненого матеріалу Якісна дерев'яна шафа Широкі дверці Зручні обертові ролики Окремий головний вимикачВключаючи 10 міцних мішків під відходи
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 18
Рівень безпеки: 2
Колір: сірий
Швидкість: 4 м/хв
Реверс: Так
Тип різки: Паралельний
Автостарт/стоп: Так
Знищення компакт-дисків: Так
Знищення скріпок: Так
Знищення скоб: Так
Знищення кредитних карт: Так
Місткість кошика, л: 60
Рівень гучності: 46 дБ
Відсік завантаження паперу: 260 мм
Розмір фрагментів: 3.9 мм
Потужність: 650 Вт
Фільтр CleanTEC: Ні
Ємність корзини: 450 аркушів
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): 10 / 20 хв
Знищення аркушів за робочий цикл: 2400
Клас знищувача: високої потужності
ДxШxВ: 435x545x865 мм
Вага: 43000 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное количество листов | 18 шт |
| Уровень секретности | 2 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Продольная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 2 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Высота | 865 мм |
| Объем | 60 л |
| Вес | 43 кг |
- Цена: 49 600 ₴









