
Шредер. Уничтожитель документов DAHLE SHREDMATIC 300 P5 (35322 -16922)
43 900 ₴
- В наличии
- Код: 35322 -16922
- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер Уничтожитель документов DAHLE SHREDMATIC 300 P5 (35322 -16922)

Зручний офісний знищувач документів
Інноваційні ріжучі ролики MHP® (Matrix High-Performance): високоякісні складені сталеві ролики для гарантованого тривалого терміну служби
Запатентований процес виробництва зберігає ресурси, використовуючи значно менше сировини порівняно з виробництвом традиційних ріжучих роликів
Вища продуктивність і більша зручність завдяки ріжучим роликам MHP
З автоматичним відключенням двигуна через 10 хвилин без використання
Вбудований фотоелектричний датчик для автоматичної функції старт-стоп забезпечує швидку доступність і безпечне використання
Функція автоматичного перевороту паперу очищає надлишки паперу
Зручна функція подачі та реверсу для ручного керування
Автоматичне захисне відключення, коли контейнер для сміття заповнений або дверцята відкриті
Оглядове вікно як оптичний індикатор рівня відходів
Функція автоматичної подачі подрібнює до 300 аркушів (80 г/кв. м) за одне завантаження за допомогою пристрою подачі паперу, що замикається
Індикатор перевантаження
Ручний пристрій подачі паперу, 9-11 аркушів паперу (80 г/кв. м)
Потужний двигун забезпечує високу продуктивність і тривалий час роботи
Зручні поворотні коліщатка для більшої мобільності
Клас знищувача: з автоподачею паперу
Кіл-ть знищуваних аркушів (80 г/м2): 11
Кіл-ть знищуваних аркушів з автоподаванн: 300
Рівень безпеки: 5
Колір: білий
Швидкість знищення: 2.5 м/хв
Тип різання: Перехресний
Знищення: Кредитних карт
Знищення: Скоб
Знищення: Скріпок
Місткість кошика, л: 40
Рівень шуму, дБ: 60
Ширина гнізда подачі, мм: 220
Розмір фрагментів: 2х15 мм
Робочий цикл ("працює" / "відпочиває"): Безперервний
Потужність: 650 Вт
Особливості: Автостарт/стоп
Особливості: Реверс
Гарантія: 24 місяці
Країна реєстрації бренду: Німеччина
ДxШxВ: 355x432x642 мм
Вага: 18500 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Уровень секретности | 5 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек |
| Степень секретности | 5 |
| Производитель | Dahle |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 355 мм |
| Ширина | 432 мм |
| Высота | 642 мм |
| Объем | 40 л |
| Вес | 18.5 кг |
- Цена: 43 900 ₴







