
Чемодан Ocean середня TM Columbus, 68 х 47 х 30 см, 3,7 кг, синий (1304-55)
3 350 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1304-55
+380 (50) 827-12-54
Vіber + Messenger- +380 (68) 787-31-47Киевстар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Чемодан Ocean середня TM Columbus, 68 х 47 х 30 см, 3,7 кг, синий (1304-55)

Надлегка та міцна валіза з поліпропілену на 8-ми (4х2) колесах. Оснащена кодовим замком системи TSA, телескопічною алюмінієвою ручкою з фіксаторами. Всередині обшита тканиною, має 2 відділення, що розділяються діафрагмою та кишеню на блискавці для дрібних речей; еластичні паски для фіксації речей. Нанесення лого:смоляна наліпка.
Колір: темно-синій
Матеріал: поліпропілен
Розмір: 68 х 47 х 30 см
ТМ: Columbus
.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Columbus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Средний |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 68 см |
| Ширина | 47 см |
| Глубина | 30 см |
| Вес | 3.7 кг |
Информация для заказа
- Цена: 3 350 ₴






