
Чемодан Concorde большой TM Columbus, 74 х 51 х 32 см, 4,5 кг, красный (1300-04)
4 650 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1300-04
+380 (50) 827-12-54
Vіber + Messenger- +380 (68) 787-31-47Киевстар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Чемодан Concorde большой TM Columbus, 74 х 51 х 32 см, 4,5 кг, красный (1300-04)

Надлегка та міцна валіза на 8-ми (4х2) колесах TM Columbus. Оснащена кодовим замком системи TSA, телескопічною алюмінієвою ручкою з фіксаторами. Всередині обшита тканиною, має 2 відділення, що розділяються діафрагмою та кишеню на блискавці для дрібних речей; еластичні паски для фіксації речей.
Індивідуальна упаковка: п\п пакет
Вага: 4,5 кг
Кількість в упаковці: 1 шт
Колір: красный
Матеріал: поліпропілен
Розмір: 74 х 51 х 32 см
Стать: унісекс
ТМ: Columbus
.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Columbus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Большой |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Красный |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 74 см |
| Ширина | 51 см |
| Глубина | 32 см |
| Вес | 4.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 650 ₴







