
Чемодан Aero большой TM Columbus, 74 х 51 х 32 см, 4,7 кг, черный (1310-08)
4 150 ₴
- В наличии
- Код: 1310-08
+380 (50) 827-12-54
Vіber + Messenger- +380 (68) 787-31-47Киевстар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Чемодан Aero большой TM Columbus, 74 х 51 х 32 см, 4,7 кг, черный (1310-08)

Надлегка дорожня валіза, 100% поліпропілен високої якості, полегшений та водночас більш міцний, рекомендований метод нанесення смоляна наліпка
Індивідуальна упаковка: - п\п пакет
Вага: 4,7 кг
Кількість в упаковці: - 1 шт
Колір: чорний
Матеріал: поліпропілен
Розмір: 74 х 51 х 32 см
Стать: унісекс
ТМ: Columbus
.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Columbus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Большой |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 74 см |
| Ширина | 51 см |
| Глубина | 32 см |
| Вес | 4.7 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 150 ₴






