Чемодан Ocean TM Columbus, 57 х 38 х 25 см, 2,7 кг, синий (1305-55)

Надлегка та міцна валіза з поліпропілену на 8-ми (4х2) колесах. Оснащена кодовим замком системи TSA, телескопічною алюмінієвою ручкою з фіксаторами.
Всередині обшита тканиною, має 2 відділення, що розділяються діафрагмою та кишеню на блискавці для дрібних речей; еластичні паски для фіксації речей. Нанесення лого:смоляна наліпка.
Колір: темно-синій
Відділення - 2
Матеріал: поліпропілен
Розмір: 57 х 38 х 25 см
ТМ: Columbus
.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Columbus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 57 см |
| Ширина | 38 см |
| Глубина | 25 см |
| Вес | 2.7 кг |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴






