
Чемодан Aero TM Columbus, 55 х 37 х 22 см, 2,7 кг, оранжевый (1312-03)
3 150 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1312-03
+380 (50) 827-12-54
Vіber + Messenger- +380 (68) 787-31-47Киевстар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Чемодан Aero TM Columbus, 55 х 37 х 22 см, 2,7 кг, оранжевый (1312-03)

Надлегка дорожня валіза, 100% поліпропілен високої якості, полегшений та водночас більш міцний, рекомендований метод нанесення смоляна наліпка
Індивідуальна упаковка: - п/е пакет
Вага: - 2,7 кг
Кількість в упаковці: 1 шт
Колір: оранжевый
Матеріал: поліпропілен
Розмір: 55 х 37 х 22 см
Стать: унісекс
ТМ: Columbus
.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Columbus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Оранжевый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 37 см |
| Глубина | 22 см |
| Вес | 2.7 кг |
Информация для заказа
- Цена: 3 150 ₴






