
Чемодан Rocket, TM Columbus, 55 х 37 х 22 см, 2,6 кг, синий (1202-05)
3 150 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1202-05
+380 (50) 827-12-54
Vіber + Messenger- +380 (68) 787-31-47Киевстар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Чемодан Rocket, TM Columbus, 55 х 37 х 22 см, 2,6 кг, бсиний (1202-05)

Надлегка та міцна валіза на 8-ми (4х2) колесах TM Columbus. Оснащена кодовим замком системи TSA, телескопічною алюмінієвою ручкою з фіксаторами. Всередині обшита тканиною, має 2 відділення, що розділяються діафрагмою та кишеню на блискавці для дрібних речей; еластичні паски для фіксації речей
Індивідуальна упаковка: п\п пакет
Вага: 2,6 кгКількість в упаковці: 1 шт
Колір: синий
Матеріал: поліпропілен
Розмір: 55 х 37 х 22 см
Стать: унісекс
ТМ: Columbus
.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Columbus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Малый |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Синий |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 37 см |
| Глубина | 22 см |
| Вес | 2.6 кг |
Информация для заказа
- Цена: 3 150 ₴






