
Чемодан Jet, TM Columbus, 55 х 38 х 22 см, 2,5 кг, серый (1400-10)
4 980 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1400-10
+380 (50) 827-12-54
Vіber + Messenger- +380 (68) 787-31-47Киевстар
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Чемодан Jet, TM Columbus, 55 х 38 х 22 см, 2,5 кг, серый (1400-10)

Надлегка дорожня валіза, 100% поліпропілен високої якості, полегшений та водночас більш міцний.
Водозахисна блискавка. Попереду кишеня для швидкого доступу до найнеобхідніших речей та гаджетів.
Вбудований USB-порт для зарядки пристроїв.
Розмір ручної поклажі. Вага 2,5 кг.
Характеристики:
Індивідуальна упаковка: Індивідуальна картонна коробка
Вага: 2,5 кгШильда смоляна
Колір: сірий
Матеріал: поліпропілен
Розмір: 55 х 38 х 22 см
Стать: унісекс
ТМ: Columbus
.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Columbus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Чемодан |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Средний |
| Материал | Полипропилен |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Серый |
| Телескопическая ручка | Да |
| Замок | Ключевой |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 55 см |
| Ширина | 38 см |
| Глубина | 22 см |
| Вес | 2.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 980 ₴







