
Шредер. Уничтожитель документов DELI 14400. Секретность - Р4 (T14400)
17 355 ₴
- Готово к отправке
- Код: 14400
- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер. Уничтожитель документов DELI 14400. Секретность - Р4 (T14400)

Знищувач документів Deli 14400
Офісний знищувач для великого офісу. Потужний і сучасний знищувач на коліщатах. Має функцію автоматичного вимкнення після 30 хвилин не використання.
Вискоий рівень безпеки (рівень секретності Р4) - подрібнює папір на фрагменти 4x40мм.
Знищує за один раз 16 аркушів паперу.
Висувний кошик - 31 літр.
Ширина входу для паперу 240мм.
Окремий слот для знищення дисків.
Подрібнює папір, скоби. скріпки, кредитні картки, CD.
Робочий цикл 30хв. вкл. /60хв. викл.
Автоматичний старт/стоп, реверс, оглядове віконце в кошику.
Низький рівень шуму - <58 дБ.
Габарити 390х302х615мм. Вага 15,2 кг.
Характеристики:
Клас знищувача - Офісні
Тип різки - Перехресне різання
Розмір фрагментів - 4 x 40 мм
Додатково знищує - Скоби. Скріпки. Пластикові картки. CD
Рівень секретності (DIN 66399) - P-4
Час безперервної роботи - до 30 хвилин
Раді представити новий бренд в потфелі нашої компанії

З 1981 року компанія Deli Group Co., Ltd., як один із провідних виробників канцелярського приладдя в Китаї, невпинно розробляла та впроваджувала комплексні рішення для постачання, водночас пропонуючи найбільш економічно ефективні продукти, включаючи канцелярські товари, письмове приладдя, офісну техніку. Оптова торгівля витратними матеріалами, офісним обладнанням, офісними меблями оптом, інструментами Deli, Agnite, Nusign, Vusign тощо для споживачів у всьому світі.
Deli управляє 8 незалежними суббрендами і охоплює загалом 24 категорії продуктів, включаючи канцелярське приладдя, офісне обладнання, офісні меблі, спортивні товари та інструменти. Deli є лідером на різних ринках світу.
| Основные | |
|---|---|
| Максимальное количество листов | 16 шт |
| Уровень секретности | 4 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек, Уничтожение CD-дисков |
| Степень секретности | 4 |
| Производитель | Deli |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 550 мм |
| Объем | 23 л |
| Вес | 9.2 кг |
- Цена: 17 355 ₴




