Ламинатор документов OL 300-C 2-В-1, формат А3 (3010070)

Офісний ламінатор 2 в 1.
У даній моделі поєднані: ламінатор + роликовий різак (довжина різу 320 мм, макс. 5 аркушів паперу 80г/м2).
Ламінатор оснащений системою нагрівання РТС (positive temperature coefficient), яка підтримує постійну робочу температуру, виключає можливість перегрівання і дозволяє економити до 75% енергоспоживання (European patent PTC heating tech Number 2502 745)
Малобюджетний і функціональний.
Рекомендації: для творчих майстерень, для домашнього та офісного використання.
Максимальний формат ламінування - 320 мм.
Індикатор готовності, розігрів 1,5-2 хвилини.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 125 мк.
Можливість ламінування фотографій.
Є важіль разжіманія валів.
Характеристики:
| Формат | A3 |
| Максимальна ширина ламінування, мм | 320 |
| Максимальна товщина плівки, мк | 125 |
| Максимальна швидкість ламінування, мм/хв | 400 |
| Кількість валів | 2 |
| Система обробки листів | Вали з внутрішнім нагріванням |
| Реверс | Розтискання валів |
| Фольгування | Ні |
| Температура нагрівання валів (ºС) | 115-135 |
| Потужність, Вт | 600 |
| Вага брутто, кг (НП) | 2.83 |
| Габарити товару, мм | 438x130x90 |
| Габарити пакування, мм (НП) | 495х180х150 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Agent |
| Вид | Рулонный ламинатор |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Формат | A3 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 438 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 90 мм |
| Вес | 2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴








