Ламинатор документов OL 355 формат А3 (3010064)

Офісний ламінатор.
Простий та зручний в експлуатації.
Рекомендації: для організацій з невеликим обсягом робіт.
Максимальний формат ламінування - 330 мм.
Індикатор готовності, розігрів 2-7 хв.
LED дисплей, регулювання температури - плавний перемикач.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 250 мк.
Можливість ламінування фотографій.
Конструкція з 4 валами.
Є кнопка розтискання валів.
Міцний металевий корпус.
Характеристики:
| Формат | A3 |
| Максимальна ширина ламінування, мм | 330 |
| Максимальна товщина плівки, мк | 250 |
| Максимальна швидкість ламінування, мм/хв | 400 |
| Кількість валів | 4 |
| Система обробки листів | Вали із зовнішнім нагріванням |
| Реверс | Розтискання валів |
| Температура нагрівання валів (ºС) | 170 |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Вага нетто, кг | 3.9 |
| Вага брутто, кг (НП) | 4.5 |
| Габарити товару, мм | 475х180х102 |
| Габарити пакування, мм (НП) | 520х220х180 |
| Бренд | Monolith |
| Гарантія | 12 міс. |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Рулонный ламинатор |
| Тип | Офисный |
| Материал | Пластик |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Формат | A3 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 475 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Высота | 102 мм |
| Вес | 3.9 кг |
Информация для заказа
- Цена: 4 400 ₴





