
Шредер. Уничтожитель документов Kobra 300.1 C2 (1,9X15). Секретность Р-5 (000014050)
53 775 ₴
- В наличии
- Код: 000014050
- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Шредер. Уничтожитель документов Kobra 300.1 C2 (1,9X15). Секретность Р-5 (000014050)

Подрібнювач перехресного різання Kobra 300.1 C2, оснащений потужною системою ланцюгового приводу з металевими шестернями. Ножі для різання з вуглецевої загартованої сталі не піддаються впливу степлерних скоб та канцелярських скріпок: високоточна конструкція ріжучих ножів забезпечує високі навантаження на подрібнення з низьким споживанням енергії.
Двигун з термозахистом має змогу працювати 24 години безперервно без перегріву або робочих циклів, але якщо немає перенавантажень.
Він оснащений системою Energy Smart System для захисту навколишнього середовища та економії енергії: режим очікування активується вже після 8 секунд простою.
Силовий агрегат Super Potential: потужна система ланцюгового приводу зі сталевими шестернями
Система Energy Smart: машина переходить у режим очікування та заощадження енергії вже через 8 секунд простою
Система автоматичного реверсу в разі застрявання паперу або перенавантаження
Зручний мішок для сміття великого об’єму 110 літрів, приваблива шафа, встановлена на роликах
Технічні характеристики:
- Рівень секретності (DIN 66399): P-5
- Спосіб різання: перехресний
- Розмір фрагментів (мм): 1,9x15
- Ширина завантажувального отвору (мм): 310
- Максимальна кількість знищуваних аркушів одночасно (70г/м2): 12-14
- Максимальна кількість знищуваних аркушів одночасно (80г/м2): 10-12
- Швидкість знищення (мм/сек): 60
- Обсяг кошика (л): 110
- Рівень шуму (дБ): 58-61
- Потужність двигуна (Вт): 600
Функціональні характеристики:
- Фотоелементний (електронний) датчик пуску
- Автоматичний старт при подачі паперу
- Автоматичний стоп після закінчення знищення
- Автоматичний (при заминанні або застряванні паперу) реверс
- Ручний (після натискання на клавішу) реверс
- Відкидна захисна заслінка для знищення пластикових карт
- Автоматична зупинка двигуна і ріжучого механізму при заповненні пакету для сміття
- Висувний рамковий контейнер (який висувають через дверцята) із закріпленим на ньому поліетиленовим пакетом
- Блокування двигуна і ріжучого механізму при незакритих дверцятах шафи
- Система захисту двигуна від перегріву при інтенсивному знищенні
- Інтелектуальна система енергозбереження в режимі очікування
- Корпус на роликових колесах для зручності переміщення
Візуалізація режимів роботи:
- Світлова індикація готовності до знищення
- Світлова індикація заповненого кошика
- Світлова індикація незакритих дверцят кошика
- Світлова індикація спрацьовування захисту двигуна від перегріву
- Світлова індикація режиму енергозбереження
Можливості знищення:
- Знищення паперу
- Знищення степлерних скоб
- Знищення канцелярських скріпок
- Знищення пластикових карт
- Знищення карт з чіпом
- Знищення плівок
Характеристики:
| Страна происхождения: |
Италия |
| Производитель: |
Kobra |
| Уничтожаемые материалы: |
|
| Тип реза: |
Перекрестный |
| Уровень секретности DIN 66399: |
P-5 |
| Размер фрагментов, мм: |
1,9X15 |
| Уничтожает за раз, листов, : |
12-14 |
| Скорость, мм/сек: |
60 |
| Ширина реза, мм: |
310 |
| Уничтожение скоб, скрепок: |
Да |
| Уничтожение пластиковых карточек: |
Да |
| Уничтожение CD-дисков: |
Нет |
| Объем корзины, литров: |
110 |
| Рабочий цикл : работа/отдых, мин: |
непрерывный |
| Реверс: |
Автоматический |
| Мощность, Вт: |
600 |
| Вес, кг: |
41 |
| Габариты (ШхВхД), мм: |
530х430х920 |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Максимальное количество листов | 14 шт |
| Уровень секретности | 5 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Дополнительные функции | Уничтожение пластиковых карточек, Уничтожение CD-дисков |
| Степень секретности | 5 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 530 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Высота | 920 мм |
| Объем | 110 л |
| Вес | 41 кг |
- Цена: 53 775 ₴









