Ламинатор рулонный BW F350A (3020094)

ВИСОКОШВИДКІСНИЙ ЛАМІНАТОР!
Рулонний ламінатор для двосторонньої ламінації з можливістю односторонньої ламінації.
Гаряче або холодне ламінування усіх видів друкованої продукції, включаючи цифровий друк та фотопапір.
Максимальна ширина ламінування - 345 мм.
Час нагріву - 10 хв.
Температура нагріву - 0-160 градусів.
Швидкість ламінування до 5 м/хв.
Товщина плівки - 24-250 мк.
Товщина матеріалу до 4 мм.
РК-дисплей з функціями:
- попереднє встановлення температури,
- контроль поточної температури,
- лічильник аркушів.
Реверс.
Регулювання швидкості та температури.
| Максимальна ширина ламінування, мм | 345 |
| Максимальна швидкість ламінування, мм/хв | 5 000 |
| Температура нагрівання валів (ºС) | 0-160 |
| Потужність, Вт | 1,6 |
| Напруга, В | 220 |
| Вага нетто, кг | 35 |
| Вага брутто, кг (НП) | 45 |
| Габарити товару, мм | 800x640x550 |
| Габарити пакування, мм (НП) | 840x780x700 |
| Бренд | Інший |
| Країна походження товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Рулонный ламинатор |
| Тип | Профессиональный |
| Материал | Бумага |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 800 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Высота | 550 мм |
| Вес | 35 кг |
Информация для заказа
- Цена: 51 700 ₴







