Станок для сверления бумаги SK-01A (3440107)

Пристрій для свердління паперу використовується для пробивання отворів у папері при великих обсягах виробництва. Свердло діаметром - 6 мм (можна доукомплектувати свердлами діаметром 3 мм, 4 мм, 5 мм, 7 мм, 8 мм).
Стопа паперу - до 45 мм (для свердла діаметром 8 мм). Рабочая ширина бумаги - 330 мм. Зона свердління - 240х30 мм.
Пересувний 5-позиційний стіл-позиціонер. Потужність - 180 В. Вага - 19 кг. Розміри: 360х510х640 мм.
| Гарантія | 12 місяців |
|---|---|
| Вага брутто, кг (НП) | 22 |
| Вага нетто, кг | 19 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 360 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Высота | 640 мм |
| Вес | 19 кг |
| Основные атрибуты | |
| Максимальный отступ от края листа | 65 мм |
| Максимальное количество листов | 240 шт. |
| Выдвижной механизм замены скоб | True |
| Цвет корпуса | Серый |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Тип управления | Ручное |
| Материал | Металл |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
Информация для заказа
- Цена: 51 700 ₴


