Станок для отрывной перфорации XDD-4 (4110016)

Ручний настільний верстат для рядково-відривної перфорації. Робоча довжина - 332 мм. Максимальна щільність паперу - 250 г/м2. Позиціонування матеріалу по одній стороні. Міцний металевий стіл. Габарити: 530х395х95 мм.
| Габарити товару, мм | 530x395x95 | ||
|---|---|---|---|
| Гарантія | 6 місяців | ||
| Вага брутто, кг (НП) | 9 | ||
| Вага нетто, кг | 8 | ||
| Робоча ширина, мм |
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 530 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Высота | 95 мм |
| Вес | 8 кг |
| Основные атрибуты | |
| Максимальный отступ от края листа | 65 мм |
| Максимальное количество листов | 240 шт. |
| Выдвижной механизм замены скоб | True |
| Цвет корпуса | Серый |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Тип управления | Ручное |
| Материал | Металл |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
Информация для заказа
- Цена: 6 800 ₴




