Степлер NOVUS В56 XL сірий (5010530)

Антиблокувальна система (ABS) для зручного та бездоганного зшивання. Автоматичний завантажувальний механізм з подвійною пружинною направляючою скоб
| Глибина відступу, мм | 250 |
| Товщина степлерування, аркушів | 170 |
| Розміри скоб | 23/8-23/20 |
| Вага нетто, кг | 2.4 |
| Вага брутто, кг (НП) | 3 |
| Габарити товару, мм | 550х100х150 |
| Габарити пакування, мм (НП) | 580х110х190 |
| Бренд | Novus |
| Країна походження товару | Китай |
| Гарантія | 14 днів |
| Опис додатковий | TM Novus - преміум-клас, професійні системи для організації робочого простору, техніка для офісу та офісні аксесуари. Зроблено в Німеччині! |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NOVUS |
| Страна производитель | Германия |
| Вид товара | Степлеры канцелярские |
| Тип управления | Ручное |
| Цвет корпуса | Серый |
| Материал | Пластик |
| Максимальное количество листов | 170 шт |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 150 мм |
| Вес | 2.4 г |
Информация для заказа
- Цена: 9 830 ₴






