
Шредер. Уничтожитель документов "DA" TP-6806H (1410401010606)
17 240 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1410401010606
- +380 (68) 787-31-47Киевстар
Уничтожитель документов шредер "DA" TP-6806H, резка до 6 лист. Секретность: P-5 (арт. 1410401010606)

Знищувач документів TP-6212MD
Офісний знищувач з мікро подрібненням торгової марки DA.
Вискоий рівень безпеки (рівень секретності Р7) - подрібнює папір на фрагменти 1х2мм.
Знищує за 1 раз 6 аркушів паперу. Висувний кошик - 22 літри.
Подрібнює папір, скоби, кредитні картки та CD-диски.
Робочий цикл 30хв. вкл. /35хв. викл.
Технологія запобігання застрягання паперу Auto jam.
Захист від перегріву, індикатор переповненого кошика.
Знищувач оснащений коліщатими для зручного пересування. Низький рівень шуму - 56 дБ.
Габарити 365х265х555мм. Вага 12,5 кг.
Гарантія 6 місяців.
Характеристики:
Клас знищувача - Офісні
Тип різки - Мікро-Перехресне різання
Робоча ширина - 230 мм
Розмір фрагментів - 2,5х10
Додатково знищує - Скоби, пластикові картки, CD
Рівень секретності (DIN 66399) - P-7
Час безперервної роботи - до 30 хвилин

Украинская торговая марка D&A основана в 2006 году. Является лидирующей маркой, под которой производится офисное послепечатное оборудование и расходные материалы для переплета и ламинации. Логотип и цвета торговой марки легко узнаются потребителями и гарантируют качество продукции.
| Основные | |
|---|---|
| Максимальное количество листов | 6 шт |
| Уровень секретности | 6 |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Тип порезки | Перекрестная |
| Степень секретности | 7 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 365 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Высота | 550 мм |
| Объем | 22 л |
| Вес | 12.5 кг |
- Цена: 17 240 ₴







